Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie
