Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus
