Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie
