Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Description
pt: Descrição

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Usage
pt: Uso

en: About
pt: Sobre

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
