Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
