Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om
