Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
