Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: ID
vi: Mã

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu
