Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-3.0-alpha1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Groups
af: Groepe

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: None
af: Geen

en: Test
af: Toets

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Log in
af: Teken in

en: Users
af: Gebruikers
