Lightweight Directory Access Protocol (8.x-3.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: None
gu: એકે નહિ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા

en: @type: deleted %title.
gu: @type: કાઢી નાખવામાં આવેલ %title.

en: Select
gu: પસંદ કરો
