Lightweight Directory Access Protocol (8.x-3.0-alpha2) - en to he translation catalogue (54 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Groups
he: קבוצות

en: Type
he: סוג

en: Remove
he: הסרה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: None
he: ללא

en: Test
he: בדיקה

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Email
he: דוא"ל

en: Filter
he: סינון

en: Contains
he: מכיל

en: Does not contain
he: לא מסתיים ב

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Users
he: חברי האתר

en: Add Server
he: הוספת שרת

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Request new password
he: חידוש סיסמה

en: Query
he: שאילתה

en: Immediately
he: מיידית

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Session
he: תהליך

en: Authentication
he: הזדהות

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Select
he: בחר

en: Index
he: אינדקס

en: Server
he: שרת

en: contains
he: מכיל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Debugging
he: איתור באגים

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Ends with
he: מסתיים ב

en: exposed
he: חשוף

en: begins
he: מתחיל

en: ends
he: מסתיים

en: Pagination
he: דפדוף

en: Does not start with
he: לא מתחיל עם

en: Does not end with
he: לא מסתיים ב

en: LDAP Server
he: שרת LDAP

en: Your e-mail has been updated to match your current account (%mail).
he: כתובת הדוא"ל עודכנה כך שתתאים לחשבון הנוכחי שלך (%mail).
