Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-3.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Request new password
hy: Ստանալ նոր գաղտնաբառ

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: Session
hy: Սեսիա

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
