Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-3.0-alpha2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Request new password
se: Diŋgo ođđa čoavddasáni

en: About
se: Birra
