Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-3.0-beta2) - en to el translation catalogue (53 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Groups
el: Ομάδες

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Servers
el: Διακομιστές

en: Resources
el: Πηγές

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: None
el: Κανένα

en: Test
el: Δοκιμή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Contains
el: Περιέχει

en: Does not contain
el: Δεν περιέχει

en: Is equal to
el: Είναι ίση/ο με

en: Is not equal to
el: Δεν είναι ίσο/η με

en: Watchdog
el: Φύλακας

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Users
el: Χρήστες

en: Exists
el: Υπάρχει

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Query
el: Ερώτημα

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Select
el: Επιλογή

en: Index
el: Ευρετήριο

en: contains
el: περιέχει

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Debugging
el: Αποσφαλμάτωση

en: Starts with
el: Αρχίζει με

en: Ends with
el: Τελειώνει σε

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Does not start with
el: Δεν αρχίζει με

en: Does not end with
el: Δεν τελειώνει με
