Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-3.0-beta2) - en to gu translation catalogue (34 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: None
gu: એકે નહિ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Help
gu: મદદ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Starts with
gu: સાથે શરૂ થાય છે
