Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-3.0-beta2) - en to si translation catalogue (19 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Groups
si: සමූහ

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Index
si: පටුන
