Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-3.0-beta3) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Groups
gl: Grupos

en: Type
gl: Tipo

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: None
gl: Ningún

en: Test
gl: Proba

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Filter
gl: Filtro

en: Attributes
gl: Atributos

en: Users
gl: Usuarios

en: Email attribute
gl: Atributo e-mail

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Query
gl: Consulta

en: Authentication
gl: Autenticación

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Index
gl: Índice

en: Server
gl: Servidor

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Additional information
gl: Información adicional

en: Debugging
gl: Depuración

en: Pagination
gl: Paxinación

en: LDAP Users
gl: Usuarios LDAP
