Lightweight Directory Access Protocol (8.x-3.0-beta7) - en to ro translation catalogue (39 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Email address
ro: Adresă email

en: Groups
ro: Grupuri

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: None
ro: Nimic

en: Password
ro: Parolă

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Email
ro: email

en: Filter
ro: Filtru

en: N/A
ro: N/D

en: Method
ro: Metodă

en: Attributes
ro: Atribute

en: Users
ro: Utilizatori

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Query
ro: Interogare

en: Missing
ro: Lipsește

en: Authentication
ro: Autentificare

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title șters.

en: Sorry, unrecognized username or password.
ro: Ne pare rău, numele de utilzator sau parola nu sunt corecte.

en: Select
ro: Alege

en: Available
ro: Disponibil

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Account
ro: Cont

en: About
ro: Despre

en: Additional information
ro: Informaţii suplimentare

en: Debugging
ro: Depanare

en: Attribute name
ro: Nume atribut

en: Pagination
ro: Paginație

en: Server ID
ro: ID-ul Serverului
