Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-4.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Groups
pl: Grupy

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Servers
pl: Serwery

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: None
pl: Brak

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: User settings
pl: Ustawienia dotyczące użytkowników

en: Filter
pl: Filtr

en: N/A
pl: niedostępne

en: Method
pl: Metoda

en: Base
pl: Podstawa

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Users
pl: Użytkownicy

en: redirect
pl: przekierowanie

en: Edit Server
pl: Edytuj serwer

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Query
pl: Zapytanie

en: Missing
pl: Brakujące

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Sorry, unrecognized username or password.
pl: Niepoprawna nazwa użytkownika lub hasło

en: Index
pl: Indeks

en: Server
pl: Serwer

en: Available
pl: Dostępne

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Account
pl: Konto

en: LDAP Authentication
pl: Autentykacja LDAP

en: About
pl: O stronie

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: Authentication name
pl: Nazwa uwierzytelniająca

en: Server ID
pl: ID serwera

en: Dummy
pl: Atrapa zawartości
