Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-4.0-beta2) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Filter
br: Sil

en: Index
br: Meneger

en: About
br: Diwar-benn
