Lightweight Directory Access Protocol (8.x-4.0-beta3) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Groups
ne: समूह

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Index
ne: सूची

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Account
ne: खाता

en: About
ne: बारेमा
