Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-4.1) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Email address
be: Email адрас

en: Groups
be: Групы

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Test
be: Тэст

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User settings
be: Налады карыстальнікаў

en: Filter
be: Фільтраваць

en: N/A
be: Не даступна

en: Method
be: Метад

en: Users
be: Карыстальнікі

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Index
be: Каталог

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Account
be: Акаўнт

en: About
be: Аб

en: Your current password is missing or incorrect; it's required to change the %name.
be: Пароль уведзены няправільна; абавязкова ўвядзіце пароль, каб памяняць імя карыстальніка %name.
