Lightweight Directory Access Protocol (8.x-4.11) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Index
lo: ສາລະບານຂໍ້ມູນ

en: Account
lo: ບັນຊີ
