Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-4.2) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: User settings
dz: ལག་ལེན་པའི་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
