Lightweight Directory Access Protocol (8.x-4.8) - en to ar translation catalogue (41 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Groups
ar: مجموعات

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: None
ar: لا شيء

en: Test
ar: الاختبار

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: User settings
ar: إعدادات المستخدم

en: Drupal
ar: دروبال

en: Filter
ar: انتقاء

en: N/A
ar: غير موجود

en: Method
ar: الطريقة

en: Attributes
ar: سمات

en: Users
ar: المستخدمين

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Query
ar: استفسار

en: Missing
ar: مفقود

en: Authentication
ar: المصادقة

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Sorry, unrecognized username or password.
ar: عذرًا. لم يتم التعرف على اسم المستخدم أو كلمة السر.

en: Index
ar: الفهرس

en: Debug
ar: تنقيح

en: Available
ar: متوفّر

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Account
ar: الحساب

en: About
ar: حول

en: Debugging
ar: تصحيح الأخطاء

en: Your current password is missing or incorrect; it's required to change the %name.
ar: كلمة المرور الحالية مفقودة أو غير صحيحة، هي ضرورية لتغيير %name.
