Lightweight Directory Access Protocol (8.x-4.9) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Email address
is: Netfang

en: Groups
is: Hópar

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Servers
is: Þjónar

en: Login
is: Innskráning

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: None
is: Engin

en: Test
is: Prófa

en: Password
is: Lykilorð

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: User settings
is: Notandastillingar

en: Filter
is: Sía

en: N/A
is: Á ekki við

en: User Interface
is: Notandaviðmót

en: Users
is: Notendur

en: Account
is: Aðgangur

en: About
is: Um
