LDAP / Active Directory Integration (2.0.10) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Value
el: Αξία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Action
el: Ενέργεια

en: Login
el: Είσοδος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Test
el: Δοκιμή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Single
el: Απλή

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Block
el: Μπλοκ

en: Never
el: Ποτέ

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Allow
el: Επιτρέπεται

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Query
el: Ερώτημα
