LDAP / Active Directory Integration (2.0.10) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Action
fi: Toiminto

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: Test
fi: Testi

en: Password
fi: Salasana

en: Single
fi: Yksinkertainen

en: Multiple
fi: Monivalinta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: mail
fi: posti

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Block
fi: Lohko

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Filter
fi: Suodatus

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Allow
fi: Sallittu

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Query
fi: Kysely

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Username:
fi: Käyttäjänimi:

en: Password:
fi: Salasana:

en: Email:
fi: Sähköpostiosoite:

en: Mappings
fi: Kytkökset
