LDAP / Active Directory Integration (2.0.10) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Attribute
hr: Atribut

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: Disable
hr: Onemogući

en: Action
hr: Akcija

en: Login
hr: Prijava

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Password
hr: Lozinka

en: Single
hr: Pojedinačno

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: mail
hr: pošta

en: Email
hr: E-pošta

en: Block
hr: Blok

en: Never
hr: Nikada

en: Filter
hr: Pročisti

en: Advanced
hr: Napredno

en: Allow
hr: Dozvoli

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Email:
hr: E-pošta:
