LDAP / Active Directory Integration (2.0.11) - en to ja translation catalogue (34 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Attribute
ja: 属性

en: Value
ja: 値

en: Description
ja: 説明

en: Disable
ja: 無効

en: Action
ja: アクション

en: Login
ja: ログイン

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Monthly
ja: 毎月

en: Test
ja: テスト

en: Password
ja: パスワード

en: Single
ja: 1つ

en: Multiple
ja: 複数

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: mail
ja: メール

en: Email
ja: メール

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Block
ja: ブロック

en: Never
ja: なし

en: Filter
ja: フィルター

en: Advanced
ja: 高度

en: Allow
ja: 許可

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: Query
ja: クエリー

en: Username:
ja: ユーザー名:

en: Password:
ja: パスワード:

en: Email:
ja: Ｅメール:
