LDAP / Active Directory Integration (2.0.11) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: mail
ku: ئیمێل

en: Email
ku: ئیمێل

en: Block
ku: بلۆک

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Allow
ku: ڕێگابدە

en: Email:
ku: ئیمێل:
