LDAP / Active Directory Integration (2.0.12) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Value
be: Значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: Disable
be: Выключыць

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Test
be: Тэст

en: Password
be: Пароль

en: Single
be: Адзінкавы

en: Multiple
be: Мносны

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: mail
be: пошта

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Block
be: Блок

en: Never
be: Ніколі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Allow
be: Дазволіць

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Email:
be: E-mail:
