LDAP / Active Directory Integration (2.0.12) - en to fr translation catalogue (34 entries)

en: Register
fr: S'inscrire

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Attribute
fr: Attribut

en: Value
fr: Valeur

en: Disable
fr: Désactiver

en: Login
fr: Identifiant

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: Test
fr: Tester

en: Password
fr: Mot de passe

en: Single
fr: Simple

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: mail
fr: courriel

en: Email
fr: Courriel

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Block
fr: Bloc

en: Never
fr: Jamais

en: Filter
fr: Filtrer

en: Advanced
fr: Avancé

en: Allow
fr: Autoriser

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Query
fr: Requête

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: Username:
fr: Nom d'utilisateur :

en: Password:
fr: Mot de passe :

en: Email:
fr: Courriel :

en: Mappings
fr: Correspondances

en: LDAP Configuration
fr: Configuration LDAP
