LDAP / Active Directory Integration (2.0.12) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Attribute
lt: Požymis

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disable
lt: Išjungti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Test
lt: Testas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Single
lt: Vieno lygio

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: mail
lt: el. paštas

en: Email
lt: El. paštas

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Block
lt: Blokas

en: Never
lt: Niekada

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Allow
lt: Leisti

en: Query
lt: Užklausa

en: Username:
lt: Nario vardas:

en: Password:
lt: Slaptažodis

en: Email:
lt: El. paštas:
