LDAP / Active Directory Integration (2.0.14) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Description
mg: Andinindininy

en: Password
mg: Teny miafina

en: Filter
mg: Sivana
