LDAP / Active Directory Integration (2.0.15) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Attribute
ca: Atribut

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Action
ca: Acció

en: Login
ca: Entrada

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Test
ca: Prova

en: Password
ca: Contrasenya

en: Single
ca: Simple

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: mail
ca: correu

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Block
ca: Bloc

en: Never
ca: Mai

en: Filter
ca: Filtra

en: Advanced
ca: Avançat

en: Allow
ca: Admet

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Query
ca: Consulta

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Email:
ca: Correu electrònic:

en: Mappings
ca: Assignacions

en: LDAP Configuration
ca: Configuració LDAP
