LDAP / Active Directory Integration (2.0.15) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Register
kk: Тіркеу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Value
kk: Мән

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Test
kk: Тест

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: mail
kk: пошта

en: Block
kk: Блок

en: Never
kk: Ешқашан

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Allow
kk: Рұқсат ету
