LDAP / Active Directory Integration (2.0.15) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Value
ne: मान

en: Description
ne: विवरण

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: mail
ne: पत्र

en: Email
ne: ईमेल

en: Block
ne: ब्लक

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सेभ गर्नुहोस्

en: 3
ne: ३
