LDAP / Active Directory Integration (2.0.15) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Login
se: Logge sisa

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke
