LDAP / Active Directory Integration (2.0.15) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Attribute
sk: Atribút

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Action
sk: Akcia

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Password
sk: Heslo

en: Single
sk: Jediná

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: mail
sk: pošta

en: Email
sk: E-mail

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Block
sk: Blok

en: Never
sk: Nikdy

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Allow
sk: Povoliť

en: Query
sk: Dotaz

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Password:
sk: Heslo:

en: cn
sk: p
