LDAP / Active Directory Integration (2.0.16) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: mail
bn: মেইল

en: Email
bn: ইমেইল

en: Block
bn: ব্লক

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Email:
bn: ইমেইল:
