LDAP / Active Directory Integration (2.0.16) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Single
sq: E vetme

en: Multiple
sq: Shumëfishe

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Block
sq: Bllokuar

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Filter
sq: Filtri

en: Allow
sq: Lejo
