LDAP / Active Directory Integration (2.0.17) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: mail
az: poçt

en: Block
az: Blok

en: Never
az: Heç vaxt

en: Advanced
az: Əlavə

en: Allow
az: İcazə verin

en: Query
az: Sorğu
