LDAP / Active Directory Integration (2.0.17) - en to ml translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Multiple
ml: ഒന്നിലധികം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: mail
ml: കത്ത്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
