LDAP / Active Directory Integration (2.0.17) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Description
oc: Descripcion

en: Disable
oc: Desactivar

en: Action
oc: Accion

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Test
oc: Testar

en: Single
oc: Simpla

en: Multiple
oc: Multipla

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: mail
oc: corrièr electronic

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Block
oc: Blòt

en: Never
oc: Pas jamai

en: Filter
oc: Filtrar

en: Advanced
oc: Avançat

en: Allow
oc: Autorizar

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Query
oc: Requèsta

en: Password:
oc: Senhal :

en: Email:
oc: Corrièr electronic :
