LDAP / Active Directory Integration (2.0.18) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Description
gl: Descrición

en: Disable
gl: Desactivar

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Test
gl: Proba

en: Single
gl: Simple

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: mail
gl: correo

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Block
gl: Bloque

en: Never
gl: Nunca

en: Filter
gl: Filtro

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Allow
gl: Permitir

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: Query
gl: Consulta

en: Username:
gl: nome de usuario

en: Password:
gl: Contrasinal

en: Email:
gl: Correo electrónico:
