LDAP / Active Directory Integration (2.0.18) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Description
ro: Descriere

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Single
ro: Singură

en: Multiple
ro: Multiplă

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: mail
ro: mesaj

en: Email
ro: email

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Block
ro: Bloc

en: Never
ro: Niciodată

en: Filter
ro: Filtru

en: Advanced
ro: Avansat

en: Allow
ro: Permite

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări

en: Query
ro: Interogare
