LDAP / Active Directory Integration (2.0.18) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி
