LDAP / Active Directory Integration (2.0.19) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Email:
bo: གློག་ཡིག
