LDAP / Active Directory Integration (2.0.19) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: Single
my: တစ်ခုတည်း

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: mail
my: စာပို့ခြင်း

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Email:
my: အီးမေးလ် -
